Sposób rozliczeń

Rozliczanie za korzystanie z usług i połączeń odbywa się na zasadzie zasileń konta (prepaid). Aby korzystać z naszych usług nie musisz podpisywać żadnej umowy. Wystarczy się zarejestrować. Dla firm i instytucji publicznych istnieje również możliwość podpisania umowy z rozliczaniem miesięcznym (postpaid). 

Doładowanie konta

Konto można doładować przez szybkie płatności internetowe PayU oraz przelew tradycyjny generując wcześniej FV proformę (tylko dla firm). Szczegółowe informację znajdziesz w panelu w zakładce doładuj konto. środki na konice ważne są bezterminowo. 

Faktury VAT

Faktury wystawiane są za każde doładowanie konta i wysyłane w formie elektronicznej na adres email. Możesz włączyć FV zbiorcze, na koniec miesiąca będziesz otrzymywał jedną FV za wszystkie doładowania w bieżącym miesiącu.

   
 
W sieci SuperVoIP.pl możesz przetestować usługi przez 30 dni za darmo
 

 

Okres testowy

SuperVoIP.pl możesz przetestować wszystkie usługi za darmo przez 30 dni. Po upływie bezpłatnego okresu testowego system pobierze opłatę zgodnie z cennikiem za pozostałą ilość dni do końca miesiąca. Nie musisz nic robić. Okres testowy nie dotyczy numerów komórkowych i zagranicznych oraz połączeń wychodzących.

Pobieranie opłat

Opłaty za usługi pobierane są zawsze 1 dnia miesiąca z góry a za połączenia po wykonaniu połączenia. Historię pobranych opłat znajdziesz w panelu. 

Stan konta

W panelu SuperVoIP.pl jest możliwość zdefiniowania limitu środków o którego przekroczeniu system wyśle powiadomienie e-mailem lub SMSem. W przypadku ujemnego stanu konta wszystkie usługi oprócz połączeń wychodzących działają nadal normalnie przez 30 dni.
  

   
W sieci SuperVoIP.pl konto z numerem przeniesionym kosztuje od 9 zł netto :)
 

 

Ważność konta

Konto klienta w sieci SuperVoIP.pl jest ważne nawet jeśli masz ujemny stan konta. W każdej chwili możesz usunąć konto bez jakichkolwiek konsekwencji. W każdej chwili możesz dodawać i usuwać usługi w panelu a zmiany są widoczne natychmiast.

Weryfikacja konta

W związku z nowymi przepisami aby korzystać z naszych usług musisz potwierdzić swoje dane, które podałeś przy rejestracji. Można to zrobić np. wysyłając tradycyjny przelew bankowy dowolnej kwoty, która zasili Twoje konto w SuperVoIP.pl.

Rozliczanie postpaid

Dla niektórych firm lub instytucji państwowych istnieje możliwość podpisania umowy i rozliczania się na podstawie faktury VAT wystawianej na koniec okresu rozliczeniowego. 
 
Załóż konto
Wypróbuj nasze usługi bezpłatnie przez 30 dni