Sposób rozliczeń

Rozliczanie za korzystanie z usług i połączeń odbywa się na zasadzie zasileń konta (prepaid). Aby korzystać z naszych usług nie musisz podpisywać żadnej umowy. Wystarczy się zarejestrować. Dla firm i instytucji publicznych istnieje również możliwość podpisania umowy z rozliczaniem miesięcznym (postpaid). W tym celu prosimy o kontakt z działem handlowym.

Doładowanie konta

Doładować konto można przez szybkie płatności internetowe PayU oraz przez tradycyjny przelew bankowy generując wcześniej FV proformę (tylko dla firm). Szczegółowe informację znajdziesz w panelu zarządzania w zakładce doładuj konto. Zasilenie konta nie ma daty ważności. Doładowujesz konto kiedy chcesz. 

Faktury VAT

Faktury wystawiane są za każde doładowanie konta i wysyłane w formie elektronicznej na adres email. Możesz włączyć FV zbiorcze i na koniec miesiąca będziesz otrzymywał jedną FV za wszystkie doładowania w miesiącu.

   
 
W sieci SuperVoIP.pl możesz przetestować usługi przez 30 dni za darmo
 

 

Okres testowy

W sieci SuperVoIP.pl możesz przetestować wszystkie usługi za darmo przez 30 dni. Po upływie 30 dni jeśli będziesz nadal posiadał usługę na swoim koncie system automatycznie pobierze opłatę zgodnie z cennikiem za pozostałą ilość dni do końca miesiąca. Nie musisz nic robić. Okres testowy nie dotyczy numerów komórkowych i zagranicznych oraz opłat za połączenia wychodzące.

Pobieranie opłat

Opłaty za usługi pobierane są zawsze 1 dnia miesiąca z góry a za połączenia po wykonaniu połączenia na bieżąco. Historię pobranych opłat i cen za usługi znajdziesz w panelu. 

Stan konta

W panelu SuperVoIP.pl masz możliwość zdefiniowania limitu swoich środków o którego przekroczeniu system poinformuje Ciebie e-mailem lub smsem. Dla stałych klientów istnieje możliwość włączenia dodatkowego limitu kredytowego. W przypadku ujemnego stanu konta wszystkie usługi działają normalnie. Nie możesz tylko  wykonywać połączeń wychodzących. System wyślę również e-mail lub smsa.
  

   
W sieci SuperVoIP.pl konto z numerem przeniesionym kosztuje tylko 2 zł netto :)
 

 

Ważność konta

Konto klienta w sieci SuperVoIP.pl jest ważne nawet jeśli masz ujemny stan konta. W każdej chwili możesz usunąć konto bez jakichkolwiek konsekwencji. W każdej chwili możesz dodawać i usuwać usługi w panelu a zmiany są widoczne natychmiast.

Weryfikacja konta

W związku z nowymi przepisami aby korzystać z naszych usług musisz potwierdzić swoje dane, które podałeś przy rejestracji. Można to zrobić np. wysyłając tradycyjny przelew bankowy dowolnej kwoty, która zasili Twoje konto w SuperVoIP.pl.

Rozliczanie postpaid

Dla niektórych firm lub instytucji państwowych istnieje możliwość podpisania umowy i rozliczania się na podstawie faktury VAT wystawianej na koniec okresu rozliczeniowego. 
 
Załóż konto
Wypróbuj nasze usługi bezpłatnie przez 30 dni