Jak kupić numer zagraniczny?


Numer zagraniczny dodasz samodzielnie wybierając na koncie SIP "dodaj numer" > "zagraniczny" następnie wybierz kraj oraz rodzaj numeru / strefę numeracyjną.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta użytkownika w naszej sieci zakup numeru możesz ropocząć podczas rejestracji konta wybierając opcję "Zakładam konto z numerem zagranicznym", kreator poprowadzi Cię kolejno w każdym kroku. Numer zostanie aktywowany po pozytywnej weryfikacji konta, po każdej zmianie statusu otrzymasz automatycznie powiadomienie na adres e-mail. Zwróć uwagę aby saldo Twojego konta było wystarczające na aktywację numeru, numery zagraniczne nie mają bezpłatnego okresu testowego.

Konto klienta można zarejestrować na dowolne dane, na które będziemy automatycznie wystawiać faktury, przy zamówieniu numeru z wymaganiami formalnymi należy w formularzu wprowadzić dane abonenta i potwierdzić je wgrywając skany dokumentów zgodnie z restrykcjami. Dane abonenta numeru nie muszą być zgodne z danymi do faktur na koncie klienta. 

Nie ma opłat za połączenia przychodzące za wyjątkiem numerów toll - free oraz numerów z podaną stawką, szczegóły znajdziesz w zamówieniu. Twoja lokalizacja nie ma znaczenia dla korzystania z usługi, wystarczy dostęp do sieci internetowej lub możesz przekierować numer na inny dowolny numer stacjonarny lub komórkowy na świecie. Dzwoniący na nasz numer geograficzny zapłaci standardową stawkę swojego operatora jak za połączenie na numer stacjonarny, numery wirtualne traktowane są jak normalne numery telefoniczne. Możesz bezpłatnie prezentować połączenia wychodzące zakupionym numerem jeżeli nie ma takich ograniczeń dla wybranego regionu. Numery niegeograficzne, krajowe oraz toll-free mogą być trudniej osiągalne z innych sieci lub całkowicie nieosiągalne z sieci zagranicznych.

Zobacz również:
- Jak naliczane są opłaty
- Konta SIP a numery publiczne