Zarządzanie prezentacją

Ustawienia


ustawieniach możesz:
- zdefiniować którym numerem z dostępnych na koncie klienta chcesz się prezentować w przypadku gdy masz konta SIP bez przypisanych numerów publicznych,
- włączyć automatyczną zmianę prezentacji numeru w zależności czy dzwonisz do Polski czy za granicę. Zobacz również:

- Sip trunk
- wirtualna centrala numery wewnętrzne


 Cena usługi: 0 zł w pakiecie  
Instalacja usługi:
1. Aby uruchomić usługę w panelu zarządzania wybieramy zakładkę "Moje konto" / "Usługi" rozwijamy listę wyboru usług globalnych i wybieramy usługę "Zarządzanie prezentacją"


2. W tym miejscu możesz wybrać, którym numerem będą prezentować się połączenia wychodzące z Twoich kont SIP. Dodatkowo możesz włączyć dynamiczną prezentację i wskazać jakim numerem będą prezentowały się połączenia w zależności czy są wykonywane do Polski czy poza Polskę.


W przypadku gdy posiadasz numer zagraniczny spoza strefy EOG, np. numer angielski dzięki prezentacji dynamicznej unikniesz zwiększonych opłat podczas wykonywania połączeń w strefie EOG, np. do Polski.

Opcja "Nie podstawiaj numeru gdy jest przekierowanie" ma zastosowanie w przypadku gdy masz włączone przekierowanie na numerze telefonu przypiętym do konfigurowanego konta SIP i chcesz widzieć numer dzwoniącego a nie numer, który konfigurujesz dla połączeń wychodzących. 

3.
 Jeśli zamierzasz wysyłać SMS-y przez konto SIP i posiadasz więcej numerów komórkowych możesz określić
z jakiego numeru będą one wysyłane.

 


 
 
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
i czekamy na kontakt
Infolinia:
61 250 4000