Co to jest VoIPTechnologia VoIP (ang. voice over internet protocol) jest cyfrową technologią, która umożliwia przesyłanie głosu za pomocą Internetu. Telefonia VoIP to idealne rozwiązanie dla każdego. Nowoczesna platforma telekomunikacyjna SuperVoIP zapewni Ci wiele korzyści i dostęp do nowych niespotykanych nigdzie usług takich jak: połączenia konferencyjne, przekierowywanie połączeń, zapowiedzi głosowe, zaawansowane fukncje IVR, wirtualną centralkę, nagrywanie i kolejkowanie - bieżący dostęp do bilingu oraz wszelkich ustawień dostępnych natychmiast w panelu. 

Jakie są możliwości?

Technologia VoIP daje ogromne możliwości w polepszeniu kontaktu z klientem i poprawy wizerunku Twojej firmy. W parę chwil możesz skonfigurować dział callcenter z profesjonalnymi zapowiedziami, uruchomić centralkę z wyborem tonowym, uruchomić funkcję zestawiania połączeń z Twojej strony www, uruchamiać różne akcje w IVR takie jak wysyłanie sms, uruchamianie linku url, włączać przekierowania gdy nie odbierasz itd. Te zawansowane funkcje dostępne są za niewielkie miesięczne opłaty. Do tego rozmawiasz za darmo w ramach sieci. Możesz Tworzyć oddziały na całym świecie i rozmawaić za darmo między nimi wybierając 2 lub 3 cyfrowy numer wewnętrzny. Możesz posiadać wiele numerów telefonicznych z polski i ze świata.

Od czego zacząć?

Aby zacząć korzystać z naszych usług wystarczy jedno z następujących urządzeń:
- Komputer PC lub MAC z darmową aplikacją,
- Telefon IP podłączony pod router,
- Bramka VoIP + zwykły analogowy telefon,
- Smartfon z android, windows mobile lub iPhone,
- Centrala IP lub asterisk.

 

Weryfikacja konta

Po rejestracji konta w sieci SuperVoIP niezbędne jest wykonanie tradycyjnego przelewu bankowego na dowolną kwotę, minimum 1 zł, kwota ta zasili Twoje saldo w SuperVoIP. Dane nadawcy przelewu muszą być zgodne z danymi podanymi podczas rejestracji. Przelew weryfikacyjny należy wykonać z polskiego banku, następne zasilenia będą możliwe przez system płatności online, środki na koncie ważne są bezterminowo.

   
Rozmowy w sieci SuperVoIP.pl są bezpłatne
 

 

Korzyści

Dzięki VoIP masz dostęp do niespotykanych usług w tradycyjnych centralach i u operatorów telefonii stacjonarnej, dzięki którym możesz zbudować bardzo innowacyjny system kontaktu z klientem. Całym systemem zarządzasz przez intuicyjny panel www. Na bieżąco masz dostęp do bilingu, w każdej chwili możesz dodać lub zmodyfikować swoje usługi, które odrazu są aktywne.
 

Oszczędności

VoIP to znaczna redukcja kosztów związanych z połączeniami i obsługą techniczną systemu telekomunikacyjnego. W ramach sieci SuperVoIP.pl nie płacisz za połączenia. Możesz zaprosic swoich znajomych lub klientów i rozmawiać z nimi za darmo. Do innych operatorów płacisz bardzo niskie stawki za połączenia niezależnie w jakim miejscu się znajdujesz.

Jakość

Gwarantujemy idealną jakość połączeń i niezawodność, ponieważ posiadamy wiele punktów styków z największymi operatorami w Polsce oraz na świecie. Nasze serwery są zlokalizowane w serwerowni Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznrgo, który jako jeden z nielicznych w Polsce posiada certyfikat ISO/IEC 27001 oraz ISO 20000. Nasza dostępność usług jest na poziomie 99,9%
 


 
 

Rozwój Systemu


Cały czas pracujemy nad rozwojem systemu. 
Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje nowych usług i ich konfiguracji.
Chętnie dostosujemy nasz system do potrzeb Twojego biznesu. 
  
 
Jesteśmy do Twojej dyspozycji
i czekamy na kontakt
Infolinia:
61 250 4000