Wirtualny numer telefonu stacjonarny lub komórkowy

Wirtualny numer telefonu może działać niezależnie od lokalizacji – nie wymaga drogiego sprzętu czy też podłączenia do sieci tradycyjnego operatora, wystarczy tylko dostęp do internetu. Wirtualny numer komórkowy lub wirtualny numer stacjonarny to tak naprawę tradycyjny numer stacjonarny lub komórkowy. Do obsługi potrzebujesz jedynie stabilne łącze internetowe. Połączenia przychodzące na wirtualny numer odbiera się za pomocą dedykowanych aplikacji lub sprzętu IP. Połączenia przychodzące można również przekierować na inny numer. Z wirtualnego numeru można równiez wykonywać połączenia.
 

Numery stacjonarne

W sieci SuperVoIP.pl możesz posiadać dowolny numer stacjonarny w technologii VoIP ze wszystkich stref numeracyjnych z Polski. Do każdego konta SIP możesz przydzielić wiele numerów telefonów. Dzięki temu będziesz bardziej dostępny dla klientów. Możesz stworzyć wirtualne oddziały Twojej firmy w całej Polsce. Numer telefonu kosztuje jedynie 0,5 zł netto / miesiąc!
 

Numery komórkowe

W sieci SuperVoIP.pl możesz posiadać numer komórkowy w technologii VoIP. Możesz z niego dzwonić i przyjmować połączenia przychodzące. Z numeru komórkowego możesz wysyłać i odbierać wiadomości SMS. Odebrane SMS-y będą widoczne w Twoim panelu, mogą być też przesyłane na adres e-mail lub przekierowane na inny telefon komórkowy. SMS-y możesz wysyłać i odbierać z dowolnej aplikacji SIP.

 
 

Numery zagraniczne

W SuperVoIP.pl możesz posiadać również stacjonarny lub komórkowy numer zagraniczny. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli zadzwonić do Ciebie według ich lokalnych stawek. Możesz stworzyć wirtualne oddziały Twojej firmy na całym świecie! Numerem zagranicznym możesz również prezentować się przy połączeniach wychodzących. Jeśli na swoim koncie posiadasz numery polskie i zagraniczne to nasz system sam wybierze numer jakim będziesz się prezentował w zależności od tego czy dzwonisz do Polski czy na zagranicę.
Niektóre kraje wymagają przedstawienia odpowiednich dokumentów aby otrzymać numer, szczegóły zobaczysz podczas zamawiania numeru.
Zobacz ile kosztuje utrzymanie numeru w naszym cenniku. 
Numery komórkowe z niektórych krajów obsługują wiadomości SMS, szczegóły zobaczysz w zamówieniu numeru .
 
 Argentyna
Armenia
 Australia
Austria
Bahrajn
 Belgia
Białoruś
 Boliwia
 Bośnia i Hercegowina
 Brazylia
 Bułgaria
 Chile
 Chiny
 Chorwacja
 Cypr
 Czechy
 Dania
 Dominikana
 Ekwador
 Estonia
 Filipiny
 Finlandia
 Francja
 Grecja
 Gruzja
 Gwatemala
 Hiszpania
Holandia
Hongkong
Indie
 Irlandia
 Islandia
 Izrael
Japonia
 Kanada
Kazachstan
 Kirgistan
 Kolumbia
 Korea Południowa
Kostaryka
 Litwa
 Luksemburg
 Łotwa
 Malezja
 Malta
 Meksyk
 Monako
 Mołdawia
 Niemcy
 Nigeria
Norwegia
 Nowa Zelandia
 Panama
 Peru
 
 Portoryko
 Portugalia
 Południowa Afryka
 Rosja
 Rumunia
Salwador
 Serbia
 Singapur
 Stany Zjednoczone
 Szwajcaria
 Szwecja
 Słowacja
Słowenia
 Tadżykistan
 Tajlandia
Turcja
 Ukraina
Urugwaj
 Wenezuela
 Wielka Brytania
 Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych
 Węgry
 Włochy
 Zjednoczone Emiraty Arabskie