Program SuperPLUS!

Co to jest?
Jest to wyjątkowy program lojalnościowy, dzięki któremu możecie Państwo zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Wśród nich znajdują się między innymi darmowe doładowania.
Dodatkowym atutem tego programu jest fakt, że możecie Państwo polecać nasze usługi swoim znajomym a oni korzystając z naszych usług będą dla Was i dla Siebie gromadzić punkty.


Uwaga! 
jeśli Twoi znajomi polecą nas jeszcze dalej, ich klienci również będą gromadzić punkty dla Ciebie! To niesamowite w jak prosty sposób można korzystać z naszych usług i nigdy za nie nie płacić!


Jak to działa?
Wyobraźmy sobie sytuację jak na rysunku. Klient polecił nasze usługi swoim trzem znajomym a oni polecili jeszcze kolejnym trzem osobom. Wszyscy doładowali konta za 50zł. Ty otrzymujesz z pierwszego poziomu 3x50 punktów a z drugiego poziomu 9x25 punktów. Razem otrzymujesz 375 punktów.  Zapraszamy do rejestracji i budowania własnej sieci poleceń! 


 
 

Program Reseller

Jesli jesteś dostawcą interentu lub integratorem możesz nawiązać z nami współpracę
Program Reseller, to program w którym to Ty fakturujesz klienta i budujesz własną markę. Otrzymujesz od nas dostęp do panelu, dzięki któremu będziesz mógł:
  • zarządzać klientami,
  • zakładać konta PostPaid i konta PrePaid,
  • definiować własne ceny za połączenia i usługi,
  • sprawdzać bilingi,
Co nasz system zrobi za Ciebie:
  • wystawi automatycznie faktury,
  • informuje klientów o kończących się środkach na ich kontach
Działasz na sprawdzonym systemie pod własną marką

Zarejestruj się tutaj!