Wirtualna centrala w SuperVoIP.pl

Doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm oraz call center  

Doskonałe rozwiązanie dla biur i call center


Zależy Ci na sprawnej, niezawodnej, automatycznej obsłudze infrastruktury telefonicznej w swojej firmie? Dzięki usłudze Wirtualnej centrali Twoi pracownicy bez problemu będą mogli komunikować się z klientami, wykonywać połączenia między numerami wewnętrznymi oraz transferować (przełączać) rozmowy. To świetne rozwiązanie zarówno dla małych, średnich firm. Skorzystaj z naszej usługi, a szybko przekonasz się, że zarządzanie ruchem telefonicznym w Twojej firmie nigdy nie było tak proste!

Innowacyjna usługa dla Twojej firmy


Wirtualna centrala to łatwy w obsłudze system zarządzania połączeniami, który bez wątpienia usprawnia obieg informacji w firmie i pozwala w zaawansowany sposób monitorować połączenia przychodzące oraz wychodzące. Zapoznaj się z dostępnymi pakietami  a w razie pytań skontaktuj się z nami, by uzyskać indywidualnie dopasowaną Wirtualną centralę VoIP dla swojego przedsiębiorstwa.

Szerokie możliwości


Poznaj możliwości, jakie daje Wirtualna centrala VoIP. Korzystając z jednego z trzech pakietów naszych usług – dopasowując go idealnie do potrzeb swojej firmy – możesz znacząco usprawnić komunikację z klientami, jak również wewnątrz organizacji. Wirtualna centrala VoIP pozwala między innymi nagrywać połączenia wychodzące i przychodzące, kolejkować połączenia, przechwytywać je czy też transferować za pomocą numerów wewnętrznych. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

   

 
 

Rozwój Systemu


Cały czas pracujemy nad rozwojem systemu. 
Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje nowych usług i ich konfiguracji.
Chętnie dostosujemy nasz system do potrzeb Twojego biznesu. 
  

Dodatkowo w sieci SuperVoIP.pl masz za darmo takie funkcje jak:

 
Biling online
Poczta głosowa
Transfer połączeń
Przekierownaie połączeń
Blokowanie kierunków
Prezentacja numerów
Książka telefoniczna
Faktury VAT
Zarządzanie użytkownikami
Intuicyny panel zarządzania
Statystyki połączeń
Program lojalnościowy
 
 
  
 
 
Jeśli masz jakieś pytania
chętnie odpowiemy
Infolinia:
61 250 4000